Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dławienie się silnika po rozgrzaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dławienie się silnika po rozgrzaniu

    Zamieszczone przez aronus
    Zamieszczone przez REXAX
    całkiem ładnie Shell wypadł - Link :wink:
    Rexax, czy mógłbyś coś więcej napisać czemu Shell ładnie wyszedł, bo ja z ruskimi bukwami mam trochę problem :wink:
    Wyjątkowo niskie zużycie elementów silnika wykazane przez wartość Cu,Fe,Al - znikoma różnica w zakresie zmiany lepkości,dodatkowo nadal wystarczający zapas TBN - cóż chcieć więcej od oleju w tak przystępnej cenie :wink:
    my web page: Rencontre adult_re

  • #2
    Dławienie się silnika po rozgrzaniu

    Witam. Posiadam octavie z 98r benzyna + gaz, od pewnego czasu po rozgrzaniu się silnika w czasie jazdy czuć jest szarpnięcie po którym samochód dalej jedzie ale gdy chce się dodać gazu to tak jakby się dusił. Wygląda to jakby brakowało mu paliwa lub nie chodził na wszystkich świecach. Po podpięciu pod komputer, pokazał błąd sondy, wymieniłem i to samo. Proszę o pomoc

    Komentarz


    • #3
      chodzi Ci o takie coś?
      czytałeś takie cudeńko? Mam tak samo,ale chyba już usterka zlokalizowana jest
      Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        Witam. Dzięki wujamateo ale to nie była żadna tych usterek które mi przedstawiłeś, u mnie takie objawy powodował czujnik położenia wału korbowego który wymieniłem i jakby ręką odjął.

        Komentarz


        • #5
          włącza się tryb awaryjny co jakiś czas co jest tego powodem
          :?:
          jan.gliwice

          Komentarz


          • #6
            a ile dałeś za taki czujnik i czy sam wymieniałeś ?

            Komentarz


            • #7
              Witam sory ze tak pózno opisuje czujnik mnie kosztował 120 zł a wymienić jest bardzo łatwo choć z pewnością łatwiej będzie z kanału a znajduje się obok filtra oleju wymiana trwała około 10 minut oczywiście sam wymieniałem. Proponowałbym ci jednak znaleść naprawdę dobrego gościa z kompem bo zaczem znalazłem tą awarie wymieniłem sondę lambda która miała szwankować nawet juz mi też ''majster''zaczynał namawiać do wymiany czujnika temperatury i jesli bym posłuchał znowu kasa poszłaby w błoto. Powodzenia

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X